získat web k vínu

Často kladené otázky

Není, web K VÍNU je vytvářen na míru a jsme schopni pro vás připravit jakoukoliv funkcionalitu specificky dle vašich požadavků. Výhodou našeho řešení je, že se specializujeme na vinaře a máme předpřipraveno mnoho funkcionalit, které jsou pro vinaře specifické. Výhody tohoto řešení je, že nemusíte složitě vyvíjet, testovat a vysvětlovat kodérovi co potřebujete, protože už funkcionalitu pravděpodobně máme dávno vyvinutou a otestovanou se zpětnou vazbou od desítek vinařů.

Nejrychlejší řešení je cenová varianta 1) E-shop K VÍNU na subdoméně, kdy "pouze" nasazujeme předpřipravené e-shopové řešení na subdoménu Vašeho současného webu a nedochází k zásadním grafickým korekcím. Tato varianta jde připravit i s kompletním nastavením webu do 14-ti dnů od závazné objednávky a zaplacení zálohy. Varianta 2) Převedeme Váš web na K VÍNU spočívá v tom, že se inspirujeme grafikou Vašeho současného webu a vytvoříme web v designu, který již máte a není potřeba oslovovat grafika a neprobíhá schvalovací řízení z pohledu designu webu, tato varianta lze realizovat po vstupní konzultaci a upřesnění požadavků cca do měsíce od objednávky a zaplacení zálohy. Varianta 3) Vývoj nového webu na míru má nejdelší realizaci, protože probíhají procesy, jako je vstupní analýza požadavků klienta, grafický návrh a jeho schvalování a až poté samotný vývoj webové prezentace s e-shopem. Realizace nového webu na míru se časově odvíjí od aktuálního vytížení našich grafiků a kodérů, proto termín možné realizace sdělujeme až při konkrétním jednání s klienty.

V případě, že  vám na webu K VÍNU chybí nějaká funkcionalita, můžete nás jednoduše oslovit a napsat si o ni ZDE. Stačí kliknout na tlačítko "MÁM NÁPAD" a vyplnit formulář s nápadem pro novou funkci. Projekt K VÍNU vznikl pro vinaře a s vinaři a pokud má váš návrh opodstatnění a využití pro vás a ostatní vinaře, rádi ho zahrneme do plánovaného vývoje jako interní funkci nebo rozšiřující modul, pokud vývoj této funkcionality bude složitější. Pokud nedokážete jednoduše funkci popsat do formuláře, klidně nám zavolejte a problematiku s Vámi probereme.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

FAQ - otázka
|
crossmenuchevron-upchevron-down