NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Často kladené otázky

Není, web K VÍNU je vytvářen na míru a jsme schopni pro vás připravit jakoukoliv funkcionalitu specificky dle vašich požadavků. Výhodou našeho řešení je, že se specializujeme na vinaře a máme předpřipraveno mnoho funkcionalit, které jsou pro vinaře specifické. Výhody tohoto řešení je, že nemusíte složitě vyvíjet, testovat a vysvětlovat kodérovi co potřebujete, protože už funkcionalitu pravděpodobně máme dávno vyvinutou a otestovanou se zpětnou vazbou od desítek vinařů.

 

Rychlost dodání webu je proces, který začíná vstupní analýzou požadavků klienta, následuje grafický návrh a jeho schvalování a až poté samotný vývoj webové prezentace s e-shopem. Realizace nového webu na míru se časově odvíjí od aktuálního vytížení našich grafiků a kodérů, proto termín možné realizace sdělujeme až při konkrétním jednání s klienty.

V případě, že  vám na webu K VÍNU chybí nějaká funkcionalita, můžete nás jednoduše oslovit a napsat si o ni ZDE. Stačí kliknout na tlačítko "MÁM NÁPAD" a vyplnit formulář s nápadem pro novou funkci. Projekt K VÍNU vznikl pro vinaře a s vinaři a pokud má váš návrh opodstatnění a využití pro vás a ostatní vinaře, rádi ho zahrneme do plánovaného vývoje jako interní funkci nebo rozšiřující modul, pokud vývoj této funkcionality bude složitější. Pokud nedokážete jednoduše funkci popsat do formuláře, klidně nám zavolejte a problematiku s Vámi probereme.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď?

FAQ - otázka
|
crossmenuchevron-upchevron-down